Kubki z tekstem gorzów

Załóż osobiste koło naukowe

Koło naukowe to coś, co kapitalnie odnajduje się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko dopomaga w modyfikowaniu swoich zainteresowań i daje punkty, za które da się otrzymać stypendium, ale sprzyja zawiązywaniu się przyjaźni a przy tym zakładaniu więzi, które trwać będą dłużej aniżeli studia. Czasami jednak na naszym wydziale albo kierunku brak osób którzy wykonują naturalnie to, co akurat nas by ciekawiło. Co wówczas uczynić? Naturalnie wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak łatwą sprawą, lecz przy odrobinie zacięcia i pomocy chociaż paru osób zaintrygowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co wymagane, czyli formalności, donoszenie papierów, szukanie wolnej sali będzie wam już bardzo dobrze znane oraz zaczniecie się trudnić tym, co sympatyczne – wymyślaniem logo, postanawianiem czy wolicie wysuwać się poprzez kubki z wpisem, a może jednak nie kubki, tylko koszulki.
Istotną rzeczą będzie podanie do uniwersalnej wiadomości faktu waszego istnienia. Obwieszczajcie się zatem – w akademickiej gazetce, poprzez oryginalne plakaty przyciągające wzrok, za pośrednictwem wywiadów w radiu studenckim. Urządzajcie wydarzenia a w dodatku inspirujcie wszystkich do wstąpienia w wasze szeregi – kilka wypraw a przy tym imprez zdecydowanie powinna zachęcić rzesze ludzi do wykonania z wami czegoś wystrzałowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, nadmienione wcześniej kubki z nadrukiem lub czapki z waszymi rysunkami. Na pewno nie pożałujecie oraz zdobędziecie spore zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.